ACİL SİPARİŞ HATTI +90 (555) 109 3474

EMY POŞET

Ambalaj sektöründe 2009 yılından bu yana ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ideallerimizi gerçekleştirmek üzere günümüze kadar taviz vermeden benimsediğimiz misyonumuz ile sürekli gelişime kanalize ettiğimiz vizyonumuz doğrultusunda EMY POŞET adı ile firmamız kurulmuştur. Ticari faaliyet gösteren ve ambalaj ihtiyacı olan tüm firmalara, kaliteli uygun fiyat ve kusursuz hizmet sunmaktayız

Prensip olarak; yüklendiğimiz sorumlulukları, ticari etik kurallarını göz önüne alarak, kendi menfaatleri kadar müşterilerimizin de menfaatlerini gözeterek başarılı işlere imza atmaya, yeni ürünler ile ekonomiye katkıda bulunmaya devam etmekteyiz. Uzun yıllardır Türkiye ekonomisine katkı sağlayan önemli projelerde yer alan EMY POŞET, kazandığı tecrübe ve deneyimli kadrosu ile faaliyet gösterdiği alanında büyük saygınlık kazanmıştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

image

MİSYONUMUZ

Emy Poşet olarak; İnsana ve doğaya değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen köklü bir kurum olma inancı ile sürdürdüğü işbirlikleri ve değişime olan bağlılığı ile verimli, kararlı ve sürdürülebilir bir şekilde büyümeyi vizyon olarak benimsemiştir.Ambalaj sektöründe ilk sıralarda yer alarak ülke ekonomisine en fazla katkıyı yapmak ve güvenilir projelere imza atmayı hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

Ambalaj sektöründe yeni uygulamalara öncülük ederek talep yaratan, aktif olduğu çalışma alanlarını geliştirebilmeyi ve yönlendirebilmeyi hedefleyen bir marka olmak. Bununla beraber; müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun evrensel düzeyde kaliteli hizmet sunmaktadır.